Zawartość koszyka (0)

Suma:
0.00 

x

Kurs AFF

Agnieszka Jasińska

Dream and Do powstało dzięki Katalogowi Marzeń. Chcemy spełnić jeszcze więcej marzeń! Do tej pory pomagaliśmy spełniać marzenia, które można było znaleźć w naszej ofercie. Teraz stworzyliśmy program stypendiów, które wspierają marzycieli w osiąganiu ich upragnionych celów. I mogą to być absolutnie dowolne cele! Marzenia są bardzo różne: sportowe, podróżnicze, artystyczne, naukowe. Sklep internetowy, który właśnie odwiedzasz, istnieje po to, żeby spełniać marzenia. Cały zysk z oferowanych tu produktów przekazujemy na stypendia. Agnieszka na co dzień w Katalogu Marzeń jako Social Media and Community Specialist, więc Jej stypendium zostało w całości pokryte przez pracodawcę, a nie z Waszych wpłat. Zobacz, jak Aga wspomina kurs swobodnego spadania AFF. Może i Ty zostaniesz skoczkiem lub skoczkinią spadochronową? :)

To było coś, czego nigdy bym nie zrobiła, ba, nawet bym nie pomyślała o tym, że mogę to zrobić, gdyby nie otoczenie. A jak mawia Klaudia Boguszotoczenie ma znaczenie 🙂  Właśnie z nią w 2021 roku po raz pierwszy skoczyłam w tandemie i mimo początkowego dużego strachu, obie zapisałyśmy się na kurs AFF w kolejnym sezonie.  Tym marzeniem zaraził nas Patryk Sandach, który na swoim koncie ma już prawie 100 skoków, dzięki Dream and Do!

Z kolei Patryk cały czas powtarza, że warto pytać. Zapytałam więc mojego pracodawcę, czy chciałby dorzucić cegiełkę do mojego marzenia i… na początku września zostałam samodzielnym skoczkiem spadochronowym! 🙂 Odkryłam nową miłość, pasję i to niesamowite uczucie spadania w chmury, które zawsze wywołuje szeroki uśmiech na twarzy! 

Instagram: @aga_szafranko