Zawartość koszyka (0)

Suma:
0.00 

x

KIM JESTEŚMY?

Kto stoi za tym projektem? Dream and Do to projekt, która rozwija się pod skrzydłami Katalogu Marzeń. Od 2010 roku pod główną marką Katalog Marzeń oferujemy vouchery na przeżycia. Pomogliśmy już w realizacji ponad 250 000 marzeń! Chcemy podzielić się zebranym przez te lata doświadczeniem i zachęcić do spełniania marzeń, nie tylko tych związanych z naszą ofertą. W Dream and Do wspieramy osoby aktywne, które mają plan i pomysł, jednak nie mają środków na ich realizację.

„Jeśli chcesz iść szybko, idź sam. Jeśli chcesz dojść daleko, idźcie razem”. Tak mówi pewne bliskie nam afrykańskie przysłowie. Katalog Marzeń powstał w 2010 roku. Od tamtej pory oferujemy coraz więcej prezentów w postaci przeżyć. Na początku nie byliśmy pewni, dokąd doprowadzi nas obrana droga. Dzisiaj już wiemy, że moc spełnionych marzeń jest ogromna! Dlatego oprócz oferowania voucherów na nietuzinkowe atrakcje, chcemy bezpośrednio pomagać w realizacji marzeń poprzez Dream and Do.

Nasz sens istnienia to Potęgowanie radości poprzez realizację marzeń! To doświadczenia i emocje odpowiadają za nasze najlepsze wspomnienia. Dlatego tak bardzo chcemy zmotywować Cię do działania. W końcu DREAM już na pewno masz, teraz wystarczy tylko DO!

Jesteśmy bardzo dumni z naszej społeczności. Tworzą ją Klienci, Partnerzy, Pracownicy, Uczestnicy ChcęToPrzeżyć, Maratonu Marzeń, Goście podcastu Napędzani Marzeniami. Teraz również Stypendyści i Przyjaciele Dream and Do. Dołącz do nas. Obiecujemy — spełnimy razem wieeele marzeń! 🙂