Zawartość koszyka (0)

Suma:
0.00 

x

Co to jest Dream and Do?

Dream and Do powstało z chęci i potrzeby spełnienia jeszcze większej liczby marzeń. To inicjatywa Katalogu Marzeń, w którym potęgujemy radość poprzez spełnianie marzeń właśnie! W niespełna rok pomogliśmy osiągnąć wymarzone cele już kilkunastu osobom. Ich historie znajdziesz w zakładce Stypendyści. Ale poprzeczkę stawiamy sobie wyżej! Chcemy spełnić setki tysięcy Waszych marzeń. Jak to zrobimy?

Stworzyliśmy sklep internetowy, który pomaga. Każda rzecz oferowana na naszej stronie ma realny wpływ na liczbę spełnionych marzeń. Cały zysk przekazujemy na stypendia dla marzycieli. Kupując u nas, masz pewność, że zarobione pieniądze pomagają czynić świat lepszym miejscem.

Stypendyści Dream and Do Ola, Konrad i Fibi w podróży przez Panamerican Highway

Uważamy, że emocje i doświadczenia są ważniejsze niż posiadane rzeczy. A w naszej ofercie znajdziecie… materialne przedmioty. I co teraz? Dajemy Ci możliwość wyboru: jeśli szukasz prezentu dla podróżnika, upominku dla aktywnej osoby, przedmiotu motywującego do spełniania marzeń — wybierz niezniszczalny kubek, skarpetki, piny z naszej oferty. Nie tylko kupujesz przedmiot inspirujący do odważnego sięgania po marzenia, ale fundujesz tym część stypendium, które trafi do innego marzyciela. Nie namawiamy do kupowania rzeczy, których nie potrzebujesz. Namawiamy za to do aktywnego wspierania innych w realizacji marzeń!

Wspieramy stypendystów nie tylko finansowo. Budujemy społeczność aktywnych osób, które nie boją się odważnie sięgać po marzenia. Swoją dobrą energią zarażają innych, ciesząc się równie mocno z własnych i cudzych spełnionych marzeń. Zostań częścią tej społeczności!

Zdobądź stypendium na swoje marzenie

O czym marzysz? Jakie pragnienie spędza Ci sen z powiek? Czy to górski szczyt powoduje te ciarki ekscytacji? A może danie nura do Blue Hole? Organizacja społecznej akcji świadomościowej? Każdy pomysł jest dobry. Przedstaw nam teraz siebie i swoje marzenie! 🙂 Przed zgłoszeniem przeczytaj artykuł.

Rozpatrujemy każde zgłoszenie. Odpowiemy na Twoją wiadomość, niezależnie od decyzji. Dream już masz. Teraz tylko DO! 🙂