Zawartość koszyka (0)

Suma:
0.00 

x

31 października, 2022

Dreamspiracje. Pomysły na prezenty DIY inaczej

Dawanie prezentów to czysta przyjemność. Podejmowanie jakiegokolwiek wysiłku z myślą, że nasze działania sprawią radość bliskiej osobie nas samych napawa radością! Problem pojawia się wtedy, kiedy chcesz dać coś więcej niż zwykły prezent. Jak zorganizować idealną niespodziankę, która zostanie na zawsze w pamięci osoby obdarowanej? Jak nawiązać do jej zainteresowań, zorganizować jej czas w wyjątkowym dniu? Co zrobić, aby zwykły prezent przerodził się w chwytające za serce wspomnienie?

Mamy dla Ciebie pomysły na własnoręczne prezenty. Ale to nie są zwykłe prezenty DIY! Nazywamy je DIYe, czyli Do It Yourself Experiences. To gotowe koncepty, które indywidualnie dopasujesz do obdarowanej osoby. Wspólnie z Magdaleną Kornet stworzyliśmy ebook z 65 pomysłami na nietuzinkowe niespodzianki dla bliskich. Poniżej znajdziesz przykładowe pomysły, które w rozszerzonej wersji znajdują się w ebooku.

dreamspiracje ebook spelniajacy marzenia

Słoik pełen dobra

„Słoik pełen dobra” to własnoręcznie przyozdobiony słoik wypełniony wiadomościami dla bliskiej Ci osoby w formie małych karteczek. Pozwoli zamknąć w jednym miejscu dawkę codziennej wdzięczności, życzliwości, dobra, optymizmu i wsparcia dla osoby obdarowanej. Słoik może być dodatkiem do prezentu albo sam w sobie stanowić prezent. Poniżej pobierzesz gotowe karteczki do słoika. Wystarczy je wydrukować i wrzucić do przyozdobionego naczynia. Możesz dać słoik chłopakowi na Walentynki, mamie na Dzień Matki, albo po prostu komuś bez okazji. Wrzuć do środka 365 karteczek, a zafundujesz obdarowanej osobie miłe słowo na każdy dzień roku!

Spersonalizowany plan gry miejskiej na prezent

„Miejska planszówka” to nic innego jak jednoosobowa gra miejska, w  której od początku znamy zwycięzcę — jest nim obdarowana osoba! To prezent, jaki trzeba zdobyć, rozwiązując kolejne zagadki. Zorganizuj niestandardową grę, w której zasady ustalasz Ty!

Grę łatwo dopasujesz do realiów swojego miasta. Więcej porad znajdziesz w ebooku!

Wzruszający prezent, który poruszy nawet największego twardziela. Kapsuła czasu

Często przychodzi nam do głowy myśl, że chcielibyśmy zatrzymać czas lub daną chwilę w pamięci naszej lub naszych bliskich. „Kapsuła czasu” pozwala zachować wszystko, co chcesz powiedzieć bliskiej osobie, w  jednym miejscu, do którego możecie wracać. 

Przygotuj listy i karteczki. Na nich napiszesz historię dowolnej relacji z  bliską osobą. Wszystko to, co planujesz zatrzymać w danym momencie, na przykład wspomnienia, marzenia. Wypisz, co jest dla niej ważne, co czyni ją wyjątkową i o czym zawsze powinna pamiętać. Nie zaszkodzi dodać również (nie)zwykłe, codzienne „kocham Cię”. Możesz zebrać także zdjęcia, pamiątki, nagrania. Rób to cyklicznie albo w  ważnych momentach. Dodawaj datę do każdego listu. Zbieraj historię do tak zwanej kapsuły czasu – pudełka lub skrzynki – by zatrzymać czas. W wybranym momencie, który zależy tylko od Ciebie, podaruj tę kapsułę czasu bliskiej osobie. Przygotowany prezent może po prostu być przyjemnym powrotem do przeszłości, ale może też stanowić zapis drogi, jaką ktoś przeszedł do danego miejsca w życiu. Ozdób kapsułę w  dowolny sposób. Wystarczy prosta wstążka, bo najbardziej wartościowa część i tak znajduje się w środku!

Ebook Dreamspiracje. Prezenty DIY inaczej!

Trzy wymienione wyżej pomysły to tylko namiastka tego, co znajduje się w ebooku Dreamspiracje. Ten ebook posłuży Ci przez wiele lat. Nawet jeśli wybierzesz ten sam pomysł na prezent dla dwóch różnych osób, każda realizacja będzie miała zupełnie inny efekt. Właśnie o to chodzi w tych pomysłach — są wielokrotnego użytku! I nigdy się nie przedawnią, bo można je dowolnie personalizować.

Ebook spełniający marzenia — dlaczego warto go mieć?

Kupując ebook Dreamspiracje, nie tylko zapewniasz sobie pomysły na prezenty dla bliskich na kolejne lata. Cały zysk ze sprzedaży przekazujemy na stypendia dla marzycieli, czyli projekt Dream and Do. Do tej pory spełniliśmy marzenia o Trawersie Grenlandii, zdobyciu Kilimandżaro i Mont Blanc, przejściu szlaków długodystansowych, kursie na skoczka spadochronowego, ultramaratonach na końcu świata. Dzięki Twojej wpłacie kolejna osoba będzie mogła spełnić marzenie. A kto wie, może Ty też zostaniesz naszym stypendystą lub naszą stypendystką? Więcej informacji znajdziesz w zakładce O projekcie.

Pomysły na prezenty DIY budują relacje

Realizuj pomysły z ebooka i wywołuj radość na twarzach bliskich osób. Wyobraź sobie minę Twojego kolegi, kiedy staje się głównym bohaterem przygotowanej przez Ciebie gry miejskiej. A co poczułaby Twoja przyjaciółka na widok życzeń urodzinowych przesyłanych do niej z całego świata? Już widzimy te łzy wzruszenia, kiedy Twoja mama codziennie otwiera koperty z wiadomościami od Ciebie…

Budowanie relacji jest bezcenne!

Komentarze do artykułu (0): "Dreamspiracje. Pomysły na prezenty DIY inaczej"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*