Zawartość koszyka (0)

Suma:
0.00 

x

28 stycznia, 2022

Poznajcie nas! Wszystko o Dream and Do

Dużo mówimy i piszemy o marzeniach. Ale o co tak naprawdę chodzi w inicjatywie Dream and Do? Poznaj nas lepiej! Ten artykuł to kompendium wiedzy o projekcie, który spełnia marzenia. Lepiej go znać, bo może spełnić też Twoje! 🙂

Jak powstał projekt?

W 2020 roku mieliśmy warsztaty Poza horyzont. Na tym spotkaniu pracownicy Katalogu Marzeń mogli dzielić się dowolnymi pomysłami na działania związane z firmą, jej przyszłością, marzeniami. Rozumiecie — even sky is not the limit! Nie było żadnych ograniczeń. Na liście pomysłów znalazły się między innymi stworzenie fundacji pomagającej w spełnianiu marzeń oraz powołanie do życia marki z odzieżą i gadżetami motywującymi do realizacji celów. Ze względu na mnogość pomysłów, zostały one na moment zaparkowane.

Niedługo po tym zgłosił się do nas Patryk Sandach. Zaoferował działania reklamowe na rzecz Katalogu Marzeń w zamian za finansowe wsparcie w realizacji 50 skoków spadochronowych (Patryk chciał zrobić Świadectwo Kwalifikacji, aby zostać samodzielnym skoczkiem). Zgodziliśmy się! Tak właśnie Patryk został pierwszy stypendystą Dream and Do.

Patryk Sandach podczas jednego ze skoków spadochronowych sponsorowanych przez Dream and Do 🙂

Kto odpowiada za Dream and Do?

Katalog Marzeń! Firma spełniająca marzenia od 2010 roku. Właśnie wtedy Joanna Borucka wpadła na pomysł stworzenia biznesu opartego o spełnianie marzeń. Więcej o działalności firmy przeczytasz na stronie Katalogu Marzeń. Katalog Marzeń pokrywa koszy zespołu, biura, księgowości i inne logistyczne wydatki związane z Dream and Do. Działalność Dream and Do ma generować środki na spełnianie Waszych marzeń.

Jaki jest cel działania Dream and Do?

Dream and Do to inkubator marzeń. Naszą misją jest po prostu spełnianie marzeń. Twoich, Twoich znajomych i nieznajomych. Planujemy spełnić ich setki tysięcy! Wspieramy marzenia nie tylko finansowo, ale też merytorycznie i logistycznie. Może Twoim marzeniem jest spotkanie z mentorem, a my możemy zorganizować spotkanie? Nie finansujemy jedynie marzeń materialnych.

Julia Ciesielska podczas treningu na wydziale tańca w Juilliard School w Nowym Jorku

Skąd Dream and Do ma pieniądze na spełnianie Waszych marzeń?

Wszystkie produkty z naszego sklepu dreamanddo.pl spełniają marzenia. Cały zysk z działalności sklepu przekazujemy na stypendia. Czy to znaczy, że jeśli chcesz kupić bluzę, lepiej kupić ją u nas niż w zwykłym sklepie? Tak, bo pomożesz tym komuś spełnić marzenie! 

Ile moich pieniędzy zostanie przeznaczonych na stypendia?

Cały zysk. Zysk = przychód minus koszty.

Jakie marzenia spełniliśmy do tej pory?

Wszystkie spełnione marzenia znajdziesz w zakładce Stypendyści. Wsparliśmy Trawers Grenlandii (Miłka Raulin), licencję skoczka spadochronowego (Patryk Sandach), zdobycie Mont Blanc (Tymek Skalski) i Kilimandżaro (Klaudia Bogusz), serię ultramaratonów (Julita Ilczyszyn, Paweł Żuk), przejście Głównego Szlaku Beskidzkiego (Natalia Bułyk), kurs spadochronowy AFF (Agnieszka Jasińska), wędrowanie Camino de Santiago (Ania Obrycka), studia w Juilliard School w Nowym Jorku (Julia Ciesielska). Jakie będą kolejne marzenia, które wesprzemy? To zależy od Ciebie!

Dream and Do — wersja dla pracowników

Dlaczego wśród stypendystów widać twarze pracowników Katalogu Marzeń? Nie martw się, cały zysk z działalności sklepu przekazujemy na stypendia dla osób takich jak Ty — które u nas nie pracują. Kupując w naszym sklepie, nie finansujesz marzeń pracowników Katalogu Marzeń. To dodatkowy benefit dla pracowników i jest sponsorowany z budżetu firmy. A to tylko dodatkowa zachęta, żeby z nami pracować 🙂 Aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie kariera w Katalogu Marzeń

Tymek i Klaudia na szczycie Mont Blanc. Projekt wspierany przez Dream and Do dla pracowników

Kto może zostać stypendystą Dream and Do?

Każdy! Ty też! Zgłoś się do nas przez formularz. Nawet jeśli obecnie nie przyjmujemy zgłoszeń, zapisz się do newslettera. Osoby z listy newsletterowej jako pierwsze dowiadują się o wznowieniu przyjmowania zgłoszeń, promocjach i akcjach specjalnych Dream and Do. Twoje marzenie pokrywa się z takim, które już wcześniej wsparliśmy? Nie szkodzi, daj nam znać, jaki masz pomysł na realizację Twojego planu!

W jaki sposób wspieramy spełnianie marzeń?

Będziemy Cię wspierać w spełnianiu marzeń jak tylko się da. Nawet jeśli nie chcesz obecnie być stypendystą/stypendystką albo nie możemy obecnie pomóc Ci finansowo — dołącz do naszej zamkniętej grupy na Facebooku. Będziemy tam informować z wyprzedzeniem o konkursach, w których można spełniać marzenia za darmo (#ChcęToPrzeżyć, Maraton Marzeń i wiele innych), będziemy zapraszać gości z ogromnym doświadczeniem w realizacji celów. Tutaj znajdziesz kompanów do spełniania marzeń, poradzisz się innych, jak zabrać się za realizację swojego planu. Zostań już teraz częścią społeczności Dream and Do!

Komentarze do artykułu (1): "Poznajcie nas! Wszystko o Dream and Do"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*