Zawartość koszyka (0)

Suma:
0.00 

x

Panamerican Highway

Ola, Konrad i Fibi

Ola i Konrad przygotowywali się do tego przedsięwzięcia blisko 4 lata. Własnoręcznie przerobili 27-letniego pickupa na offroadowego campera. Po latach oszczędzania, planowania, pracy przy aucie — pozostało obkleić samochód naklejkami kaktusów, zaprosić Fibi do wskoczenia na tylne siedzenie i wyruszyć w drogę! Bądźcie z nami i obserwujcie, jak przemierzają Panamerican Highway. Wow, co za przygoda!

A co oni w ogóle robią tym starym 27-letnim autem, na innym kontynencie, tak daleko od domu?

Spełniają swoje marzenia! We trójkę: Ola, Konrad i ich wierny pies Fibi. Codziennie nawijają kolejne kilometry na koła naszego offroadowego vana.

Oficjalnie zaczęli swoją podróż przez trzy Ameryki! Dojechaliś do Tuktoyaktuk nad Ocean Arktyczny, wyżej już nie będziemy! I stąd, z szerokości geograficznej 69°27’03”N, nasz plan to za dwa lata dojechać do Argentyny, Patagonii na 54°48’7”S.

A w międzyczasie zobaczymy całą trasę Panamerican Highway i wszystkie cuda, jakie kryje! Poznając kulturę i podziwiając krajobrazy 18 państw, przemierzając dziesiątki tysięcy kilometrów.

Zapinajcie pasy i jedziemy, bo będzie się działo przez te następne dwa lata! Oczywiście będziemy dzielić się tą przygodą z Wami!

Na instagramie oraz na YT: @roadlife.stories

Kto jedzie z nimi???