Zawartość koszyka (0)

Suma:
0.00 

x

Główny Szlak Beskidzki

Natalia Bułyk

Dream and Do powstało z inicjatywy Katalogu Marzeń. Dzięki programowi stypendiów pomagamy spełniać marzenia nie tylko z naszej oferty, ale również wszystkie inne! Do puli należą cele sportowe, artystyczne, naukowe, podróżnicze... Kto wie, co jeszcze przed nami? Cały zysk z działalności sklepu internetowego, w którym właśnie się znajdujesz, przekazujemy na stypendia dla marzycieli. Natalia również skorzystała ze stypendium Dream and Do, ale w związku z tym, że pracuje na co dzień w Katalogu Marzeń — Jej stypendium w całości pokrył pracodawca. To nasz dodatkowy benefit. Fajny, prawda? :) Stypendia osób spoza organizacji Katalogu Marzeń są fundowane właśnie z działalności sklepu. Wiesz, co to oznacza? Kupujesz = pomagasz spełniać marzenia! Zobacz, skąd w Natalii tak wielka miłość do gór, jak podjęła decyzję o przejściu Głównego Szlaku Beskidzkiego i jak wspomina ten wspaniały czas!

Chciałam przeżyć niezwykłą przygodę, coś ponad swoje siły. Zobaczyć, jak to jest walczyć ze zmęczeniem, bólem. I oczywiście zrobić to w górach, które kocham. Stało się inaczej, lepiej. Nie musiałam z niczym walczyć, nie zawsze było lekko, ale zawsze czułam się spełniona. Każdy krok do przodu przybliżał mnie do poznania samej siebie i odkrycia nowej pasji. Długie wędrówki ze zdecydowanie za ciężkim plecakiem, niezliczone wschody i zachody słońca, widoki, lasy, zwierzęta, cisza. To jest coś, co napędza mnie w życiu i udało mi się odkryć ze wsparciem Dream and Do.

Zawsze myślałam, że fotografia, muzyka czy motocykl to jest to „coś”. Jednak pasja jest dla mnie tym, co wywołuje motyle w brzuchu, nieustającym głodem i pragnieniem. Gdy zakładam buty, czuje na plecach ciężar plecaka, ruszam szybkim krokiem i zaczyna mi brakować tchu przy pierwszym ostrzejszym podejściu zaczynam czuć, że żyję. Serce wali mi jak oszalałe, a ja szeroko się uśmiechem do siebie i myślę: jestem w domu. Wiem, jak to brzmi, ale góry się przeżywa. 🙂

Jestem Natalia, jestem góroholiczką, góromaniaczką i nigdy nie chcę wyzdrowieć!

Sprawdź w artykule wszystko, co warto wiedzieć o GSB!

Instagram @natliabulyk