Zawartość koszyka (0)

Suma:
0.00 

x

Camino Portugues

Anna Obrycka

Ania na co dzień pracuje w dziale Partnerskim w Katalogu Marzeń. Skorzystała z wersji stypendium Dream and Do dla pracowników. To znaczy, że całe stypendium pokrył pracodawca. Cały zysk z funkcjonowania sklepu, który właśnie odwiedzasz, przekazujemy na stypendia dla marzycieli, którzy nie są związani z organizacją Katalogu Marzeń. Choć szybko stają się naszymi przyjaciółmi! To oznacza, że kupując u nas, pomagasz spełniać marzenia. Lubimy mówić, że dobra energia wysłana w świat wraca z podwójną siłą. Wspieraj spełnianie marzeń innych osób, a na pewno szybciej osiągniesz też swoje własne cele! Przeczytaj relację Ani ze swojej wędrówki po Camino Portugues, fragmencie sławnej na całym świecie Drogi Świętego Jakuba. Może spełnienie tego marzenia jest też na Twojej liście?


Jestem osobą z apetytem na życie i spełnianie marzeń. Moje całe zawodowe doświadczenie jest związane z branżą e-commerce i szeroko rozbudowanymi działaniami współpracy biznesowej. Lubię aktywny styl życia i cenię dążenie do rozwoju. Moją pasją są podróże, a największym marzeniem podróż dookoła świata, najlepiej częściowo na żaglu  🙂  Odpoczywam chodząc po górach i spędzając czas z bliskimi.

Od kilku lat chciałam wybrać się na Camino Portugues i doświadczyć, na czym polega fenomen tej drogi, która przyciąga ludzi z całego świata! Mój wybór padł na fragment portugalski i była to świetna decyzja! Zarówno tamtejsze widoki, jak i smaki, a także napotkani ludzie i cała atmosfera Camino była niezwykłym doświadczeniem. Podążanie za żółtymi strzałkami i znakami muszli oraz zbieranie pieczątek ubogacały ten czas, kiedy idąc krok za krokiem uświadamiałam sobie jak ważne jest po prostu podążanie do przodu, bo to droga ma znaczenie, a nie sam cel. Cieszę się, że mogłam wybrać się na Camino i że Dream and Do wsparło mnie w tym projekcie 🙂